psycholog łódź, psychoterapia łódź

O nas

Zespół

O Pracowni

Pracownia Psychologiczna to specjalnie utworzona grupa specjalistów, tj. psycholog, psychiatra, psychoterapeuta poznawczo-behawioralnych oraz terapeuta rodzin i par. Placówka została utworzona z myślą o udzielaniu pełnej pomocy psychologicznej oraz psychiatrycznej wszystkim osobom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Tworzymy grupę specjalistów zajmujących się różnymi dziedzinami, stąd ewenement naszej działalności i szeroki wachlarz świadczonych usług. Swoim klientom gwarantujemy miłą atmosferę współpracy oraz dyskrecję. W trosce o rozwój osobisty i zawodowy, kształcimy się oraz uczestniczymy w kursach i szkoleniach doskonalących nasze kwalifikacje.

Terapeuci pracujący w Pracowni Psychologicznej są członkami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Aby nasza pomoc była jak najbardziej profesjonalna, podlegamy superwizji (konsultujemy swoich pacjentów oraz metody terapii z innymi terapeutami spoza naszej pracowni, żeby być w 100% pewnym, że to co robimy jest słuszne i właściwe).


kontakt

Pracownia Psychologiczna
ulica Źródłowa 6
91-735 Łódź

tel. 508 810 840

Psycholog łódź
Psychoterapia łódź

 

 

 

 


Psycholog łódź |Psychoterapia łódź PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA 2008 - 2019 All rights reserved.